Müşteri Memnuniyeti 0212 444 1 361 info@globaldil.com
sayfaya git telefon e-mail
  Anasayfa   Hizmetler   Referanslar   Yenilikler   İnsan Kaynakları   İletişim  
   
 
 

Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..

GoGlobal / Global çeviri hizmetleri için özel olarak geliştirilmiş proje takip ve yönetim...

 

Global çeviri hizmetleri, her biri dil uzmanı olan profesyonel proje sorumlusu ekibiyle çeviri ihtiyacınızı en kaliteli ve hızlı şekilde karşılar.

Geniş hizmet yelpazemizde, tüm dillerde ve tüm faaliyet alanlarında, ister yazılı ister sözlü, kurumsal ya da bireysel çeviri taleplerinize uygun bir hizmetimiz mutlaka mevcuttur.

Türkiye'de ve tüm dünya'nın dört bir yanında yaşayan Uzman Çevirmen ağımız sayesinde projeniz size tam istediğiniz şekilde teslim edilir.

Global çeviri hizmetleri, Türkiye'de ve dünmyada uzman çevirmen ve editörlerle çalışmaktadır. Tüm projeleriniz, konusunda uzman çevirmenler tarafından çevirilir ve arkasında editör kontrolünden geçilir.

Global çeviri hizmetleri, talep edilen tüm dillerde, broşürler, sözleşmeler, hukuki metinler, donanım/yazılım, kullanım kılavuzları, pazarlama, reklam, medical, bilimsel, internet siteleri çevirileri konusunda birçok yerli ve uluslararası firmanın çeviri projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Global çeviri hizmetleri, tüketici ürünleri, mühendislik, üretim, sanayi, medical, yaşam, bilim, ilaç, yazılım, donanım, reklam, pazarlama, medya, sanat, edebiyat, otomotiv, kimyasal, elektronik, finansal, bilgi teknolojileri, iletişim, telekominikasyon, turizm sektörlerinde ve birçok sektörde çeviri hizmeti sunmaktadır.

Global çeviri hizmetleri, kalite güvence sistemimiz aslında deneyim, beceri ve müşteri ve çevirmenlerle işbirliğimizin mükemmel uyumunun sonucudur. Müşterilerimiz ve uzman çalışanları ile sürekli işbirliği yaparak en kaliteli çeviriyi elde ederiz.

Çeviri projeleri teslim edilmeden önce başka bir çevirmen tarafından ayrıntılı şekilde kontrol edilir.


Çizgi

Yazılı çeviri tüm dillerde ve uzmanlık alanlarında, noter tasdikli profesyonel çeviriler...

GoGlobal / Global çeviri hizmetleri için özel olarak geliştirilmiş proje takip ve yönetim...

DataGlobal / Firmalara özel veritabanı oluşturma programıdır. Bu program sayesinde kurumsal...

GlobalTerm / Global çeviri hizmetleri tarafından geliştirilmiş özel terminoloji programı çeviri...

 

 
  Web Tasarım   Web Ajans Web Tasarım Stüdyosu   http://www.webajans.com - info@webajans.com   © 2008 İstanbul Global Çeviri Hizmetleri · Tüm Hakları Saklıdır.
· Gizlilik Politikası · Kalite Süreci
 
Bu sayfayı yazdır.