Bilişim Çevirisi
Medikal Çeviri
Hukuki Çeviri
Finansal Çeviri
Resmi Belge Çeviri
Teknik Çeviri
Simültane/Sözlü Çeviri
Deşifraj
Masaüstü yayıncılık
Yazılım Geliştirme
İnternet Sitesi Çeviri

 

Müşteri Memnuniyeti 0212 444 1 361 info@globaldil.com
sayfaya git telefon e-mail
  Anasayfa   Hizmetler   Referanslar   Yenilikler   İnsan Kaynakları   İletişim  
   
 
 

Çeviri sürecimiz

Çizgi

Tüm çeviri projeleri çeviri konusunda geniş tecrübe sahibi proje sorumlularımız tarafından özenle yönetilir. Projenin boyut ve kapsamına bağlı olarak projeye birde teknik sorumlu atanabilir. İlk adımda proje sorumlusu metni be metnin formatını inceler ve teslim süresine ve ücretlendirme bilgisini müşteriye bildirir, ardından uzman tercüman ve doğru uygulamaların seçimini gerçekleştirir. İkinci aşamada metnin çevirisi yapılır ve editör kontrolünden geçer, talep edilmesi durumunda metinde masaüstü yayıncılık işlemleri yapılarak metin orjinal formata dönüştürülür. Son aşamada çeviri(tercüme) kalite kontrol kriterlerimize göre kalite güvence aşamasından geçer ve müşteriye dilediği ortamda(mail, CD, sayfa çıktısı, vb...) teslim edilir.

Global çeviri hizmetleri için özel olarak geliştirilmiş proje takip ve yönetim programıdır.

GlobalDil'de kullanılan ve projelerin hangi aşamada olduğunu ve hangi çevirmenin o projede çalıştığını gösteren bu program sayesinde proje sorumluları iş akışını etkili şekilde takip ederken, çeviri gerekli tüm süreçlerden eksiksiz geçer ve müşteriye tam zamanında ulaşır.

Firmalara özel veritabanı oluşturulmasını sağlayan bu program sayesinde kurumsal çevirilerde terminoloji bütünlüğünün yanı sıra dil kalitesinin standardı korunur.

Global çeviri hizmetleri tarafından geliştirilmiş özel terminoloji programı çevirilerdeki terim bütünlüğünü sağlamanın yanı sıra her firma için onaylanmış terimlerin kullanılmasını ve çevirideki yüksek kalite standartlarının korunmasını sağlar.

 

GoGlobal / Global çeviri hizmetleri için özel olarak geliştirilmiş proje takip ve yönetim...

 

Global çeviri hizmetleri için özel olarak geliştirilmiş proje takip ve yönetim programıdır.

GlobalDil'de kullanılan ve projelerin hangi aşamada olduğunu ve hangi çevirmenin o projede çalıştığını gösteren bu program sayesinde proje
sorumluları iş akışını etkili şekilde takip ederken, çeviri (tercüme) gerekli tüm süreçlerden geçer ve müşteriye tam zamanında ulaşır.

 
 

DataGlobal / Firmalara özel veritabanı oluşturma programıdır. Bu program sayesinde kurumsal...

 

Firmalara özel veritabanı oluşturma programıdır. Bu program sayesinde kurumsal çevirilerde (tercümelerde) terminoloji bütünlüğünün yanı sıra dil kalitesinin standardı korunmuş olur.

   
 

GlobalTerm / Global çeviri hizmetleri tarafından geliştirilmiş özel terminoloji programı çeviri...

 

Global çeviri hizmetleri tarafından geliştirilmiş özel terminoloji programı çevirilerdeki (tercümelerdeki) terim bütünlüğünü sağlamanın yanı sıra her firma için onaylanmış terimlerin kullanılmasını ve kalite seviyesinin korunmasını sağlar.

 
 
  Web Tasarım   Web Ajans Web Tasarım Stüdyosu   http://www.webajans.com - info@webajans.com   © 2008 İstanbul Global Çeviri Hizmetleri · Tüm Hakları Saklıdır.
· Gizlilik Politikası · Kalite Süreci